×

Hakkında

Madox Machines, tüm cips üretim hatlarını ve gelişmiş paketleme sistemlerini üreten bir firmadır. Madox Company, kendisine küresel pazarlarda güçlü bir konum kazandıran yüksek Avrupa kalitesine sahip ürünler sunduğu için endüstrilerinde ileri teknolojiye güvenmektedir. Madox, 1991 yılında Suriye'nin Halep şehrinin sanayi bölgesinde Suriyeli işadamı Sobhi Riad Natour tarafından kuruldu, daha sonra şirket, işi büyütmek amacıyla 2013 yılında Türkiye'nin Gaziantep şehrine taşındı. Madox, 1991'deki ilk lansmanında Orta Doğu'da mısır cipsi üretimi için ilk ekstrüderin üretimi ve geliştirilmesinde çalıştı, ardından büyük uluslararası şirketler için rekabet eden entegre sistemler geliştirmeye başladı. Madox, paketleme sistemleri düzeyinde, dünyanın en iyi ve en gelişmiş paketleme makinesini sağladığı için küresel pazarlarda seçkin ve etkileyici bir konuma sahipti. Tüm ürünlerimiz bu amaç için özenle seçilmiş en iyi ve en kaliteli hammaddelerden üretilmektedir. alan. Madox, 2013 yılından bu yana Türkiye'nin Gaziantep ilinde sanayi bölgesinde yer almaktadır. Madox, ürünlerini dünyanın tüm ülkelerine ihraç etmekte olup, bu konuda tüm müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmasını sağlayan esnek bir sisteme sahiptir.

Présentation d’une étude de faisabilité économique dans l’industrie de chips

Madox

Présentation d’une étude de faisabilité économique dans l’industrie de chips

Nous nous efforçons toujours de faire de notre mieux pour satisfaire le client.

Et sur la base de notre vaste expérience sur les marchés internationaux et locaux dans ce domaine, notre société présente une étude de faisabilité économique basée sur les derniers développements sur les marchés mondiaux concernant le chips, son mécanisme de production et ses coûts, car cette étude aide le client à faire le bon décision de démarrer le projet et de choisir les machines et les matières premières et la situation géographique, les ressources énergétiques et les équipes travaillant dans l’usine.

Nous fournissons également un service spécial pour ceux qui souhaitent investir en Turquie, en fournissant des conseils juridiques, en introduisant le droit fiscal et en aidant à obtenir toutes les licences nécessaires pour commencer à investir.

Madox

Madox

Lire plus de lignes de production:

Madox fournit une étude de faisabilité économique complète adaptée à la zone dans laquelle le projet sera implanté
Madox s'appuie sur le suivi de l'évolution du marché mondial concernant les matières premières, les taux de change et tout ce qui affecte l'étude
Certes, Madox a de l'expérience depuis 1991 dans ce domaine, ce qui rend ses études plus précises
whatsapp تواصل مباشر